Koncept
pohybovej medicíny

Kurzy FAQ Rezervovať

Kde nás nájdete

Adresa: NTC aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava.

Nachádzame sa na prízemí budovy NTC v priestoroch posilňovne InPulse FITNESS. Do čakárne sa dostane, keď budete od recepcie posilňovne smerovať doľava.

Parkovanie a MHD

Parkovanie je možné v podzemnom parkovisku budovy NTC (4€/hod.) Naši klienti počas návštevy u fyzioterapeuta ďalšiu začatú hodinu neplatia. Ďalšou možnosťou je parkovať v okolí NTC, najbližšie v lokalite Viktora Tepgelhoffa (1,50€/hod.). Ak nemáte rezidentskú kartu, parkovanie je možné zaplatiť cez mobilnú aplikáciu (bmove, HOPIN, MPLA) prípadne cez jej webovú verziu alebo prostredníctvom parkovacieho automatu. Údaje, ktoré sú potrebné zadať do aplikácie sú: EČV vozidla, lokalita: Viktora Tegelhoffa, kód úseku: 3004, dĺžka parkovania (minimálna platená transakcia je za 30 minútový parkovací lístok, následne je možné zvoliť a zaplatiť čas parkovania v 1 minútových intervaloch).

Najbližšia zastávka je Nová doba, premáva tam električka číslo 4 a autobus s číslom 53, 75, 98. Vzdialenejšia zastávka je Zimný štadión, premáva tam autobus s číslom 39, 61, 63, 74, 78, 163 a trolejbus 60 a 64.

Platba

Platba je možná v hotovosti alebo kartou.

Čo si so sebou priniesť?

Pohodlné oblečenie na prezlečenie a v prípade, že máte od lekárov dokumentáciu (magnetická rezonancia, röntgen a pod.) k svojmu zdravotnému stavu, prineste si ju prosím so sebou.

Storno podmienky pri zrušení rezervácie

Zrušenie, respektíve zmenu termínu je potrebné ohlásiť najneskôr 24 hodín vopred. Po uplynutí tejto lehoty vám vzniká povinnosť úhrady storno poplatku vo výške 100% z danej služby fyzioterapeutovi, ku ktorému ste boli objednaný.

Tešíme sa na vašu návštevu!